Vi på kontoret
Donate

Varje öre räknas verkligen.

Ge En Gåva

Du är här

Vi på kontoret

Jacob Andersson 
Företagspartners/Samarbeten/ projektledare för blodsockerkollen  

Jacob@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Helbest Cetin  
Sociala medier och event

helbest@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Lottie Méran
Ekonomiansvarig/Forskningsansvarig

research@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Mats Karlsson
Digital mediaplanerare
Mats@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Anne Dalström
Marknadskoordinator

ad@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Stiftelsens diabetessjuksköterska
info@diabeteswellness.se
Kontoret: 08- 511 612 00

Jelena Minic
Sociala medier ansvarig  

Jelena@diabeteswellness.se
Direkt: 08-511 612 06 Kontoret: 08- 511 612 00

Ann Fogelberg
PR- och Pressansvarig

Ann@diabeteswellness.se
Kontoret: 08-511 612 00
Mobil: 070-715 99 85

 


 

 

kundtjanstsmall

Kundtjänst
08-511 612 00
Info@diabeteswellness.se

 

Öppetider
Vardagar 10.00-16.00
Halvdag dag innan röd dag
Stängt på röda dagar

×

Share this